Menü

O NAS

Jesteśmy na początku drogi do sukcesu. Nasz sukces chcemy budować razem z naszymi Klientami bo dewizą Zespołu ATI jest zadowolenie Klienta.
Gwarantujemy, że każdy Klient, który rozpocznie z nami współpracę będzie zadowolony. Przyjdź i przekonaj się, na czym polega nasz fenomen.

Hurtownia ATI akcesoria meblowe to nie tylko hurtowa sprzedaż, ale również ...
... dbałość o rozwój zawodowy naszych Klientów. Stolarzom zapewniamy profesjonalne narzędzia do pracy z ich Klientami w postaci tablic ekspozycyjych i reklamowych. Stolarzu, czy nie łatwiej będzie Twoim Klientom wybrać uchwyty jeśli mogą ich dotknąć, niż wertując strony katalogu? Pamiętaj, że zdjęcie, to tylko papier i nie zawsze oddaje ostateczny efekt. A grunt to usatysfakcjonowany Klient.
... wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom Klientów indywidulanych.
... podążanie za nowoczesnymi trendami np. systemy zabudowy Elfa.

Każdy dobry fachowiec ma deficyt czasu. Oszczędzaj czas razem z naszą hurtownią. W hurtowni ATI akcesoria meblowe możesz złożyć zamówienie telefonicznie lub mailowo i zamówić dostawę pod wskazany adres. Co nas wyróżnia spośród konkurencji? - Regularne i bezpłatne dostawy towaru do Klientów.

Wybierając się na zakupy do hurtowni ATI akcesoria nie musisz się martwić o to, ile masz gotówki w portfelu. W ATI ackesoria możesz płacić kartą.

Zapraszamy! Przyjdź i przekonaj się, że w ATI akcesoria meblowe jest miło, szybko, tanio – a przede wszystkim – kupujesz w jednym miejscu. Sprawdź sam, co wyróżnia nas wśród konkurencji!