Menü

Poszukujesz pomysłu na przechowywanie? Zapraszamy do ATI! Zaprojektujemy Twoją przestrzeń w systeie ELFA.

Elfa International AB posiada 5 fabryk oraz 8 przedstawicielstw handlowych w Szwecji, Norwegii, Finlandii, Danii, Francji, Niemczech i Polsce. Firma jest swiatowym liderem w dostarczaniu kreatywnych systemów przechowywania. Asortyment obejmuje systemy koszy, systemy półek wykonane ze stali i drewna oraz robione na miarę drzwi przesuwne.

Produkty ELFA są sprzedawane w ponad 25 krajach poprzez oddziały, domy sieciowe oraz niezależnych dystrybutorów, do których należy ATI akcesoria.

http://pl.elfa.com/site/pl/pol/znajdz-sklep

W hurtowni ATI możesz sprawdzić jakość i funkcjonalność ELFY, dzięki pełnowymiarowej ekspozycji.

Zapraszamy do współpracy stolarzy, projektantów wnętrz, klientów indywidualnych – każdego, kto chce uporządkować swój dom, biuro, garaż. Na miejscu przygotowujemy projekty 3D.

Fenomen ELFY polega na tym, że konstrukcja mocowana jest na poziomej listwie, do której podwiesza się pozostałe elementy. Montaż jest błyskawiczny. Podobnie zresztą jak demontaż – w przypadku przeprowadzki lub zmiany przeznaczenia pomieszczenia (np. zamiany pokoju dzięcięcego na gabinet).ELFĘ można mocować do ściany lub tworzyć wyspy – w biurze czy garderobie. Prosty system wieszany, a może  zrewolucjonizować system przechowywania.

W ATI akcesoria przygotowujemy dla Klientów bezpłatnie projekty 3D. Zaplanuj swoją przestrzeń razem z nami! Zapraszamy.

 

G A R A Ż

                                     

O G R Ó D